Ako bolo avizované, stretnutie sa konalo v nedeľu 29.4. v pivárni Kelt. Popri bilancii sezóny 2017/2018 sa preberali zmeny personálne ako aj plány na sezónu nadchádzajúcu. O všetkom podstatnom sa dočítaš nižšie.

Vedenie fanklubu

Ruší sa predsednícky model (predseda, podpredsedovia). Tieto pozície nahrádzajú líder a hovorca.
Dozorná rada zostáva 5 členná, s jednou personálnou zmenou.

Novinky pre nadchádzajúcu sezónu

Členský poplatok sa znižuje z minuloročných 20 eur na 10 eur. V novej sezóne sa zmení aj domovský sektor fanklubu. Z doterajšieho sektora D sa presunie do sektoru A. Nový bude aj megafón a obnovou prejdu aj bubny. Jeden z najoblúbenejších pokrikov "Zelené srdce" bude mať aj rýchlejšiu hudobnú úpravu. Snáď sa podarí aj maskot - táto téma je nateraz otvorená.

Na záver

Fanklub ďakuje každému novozámockému fanúšikovi, ktorý sa aktívne podieľaľ na fanúšikovaní v ostatnej sezóne. Poďakovanie si zaslúžia aj fanklubáci, bez ktorých by organizované fanúšikovanie v Nových Zámkoch fungovalo asi ťažko. A to od predsedníčky, dozornú radu cez bubnistov až k spíkrom.

Veríme, že do novej sezóny pribudnú aj noví členovia, nové nápady a že od prvého zápasu začneme v skvelej atmosfére.

Nie si členom fanklubu a chcel by si ním byť? Nie si členom fanklubu, ale záleží ti na fanúšikovskom pohľade na novozámocký hokej a máš čo k tomu povedať?

V nedeľu 29. 4. 2018 o 15: 16:00 sa v pivárni Kelt uskutoční OTVORENÁ schôdza fanklubu. Na túto shôdzu je vítaný každý fanúšik novozámockého hokeja (nie je nutné byť členom fanklubu).
Radi si vypočujeme názory a privítame nových členov.

NaZnamostSaDava

Šťastné a veselé prežitie Vianočných sviatkov praje Fanklub HC Nové Zámky.

FanklubHCNoveZamky vianoce2017

Mikulas2017 FanklubHCNoveZamky

Tak ako minulé sezóny, tak aj túto navštívti aj našu zelenú rodinu Mikuláš !

Na zápase proti Dukle Trenčín, ktorý sa odohrá v nedeľu 3.12. o 16:00 sa budú hádzať na ľad sladkosti. Preto chceme každého veľmi pekne poprosiť, aby na zápas priniesol nejakú malú sladkosť. Tieto sladkosti poputujú pre detičky, ktoré sú hospitalizované v nemocnici 💚.

Nie všetky sladkosti sú však vhodné na hodenie z tribúny na ľad. Poprosíme o dodržanie tohoto postupu:

Čo hodiť na ľad?
Sladkosti, ktoré sa nerozmrvia, nepodrvia alebo iným spôsobom nepoškodia. Príklad: gumové cukríky, perníky, ...

Čo na ľad nehádzať?
Čokolády, keksíky, ... Tento druh sladkostí budú zbierať po tribúnach členovia fanklubu, aby sa k detičkám dostali nepoškodené.

Kedy hodiť sladkosti na ľad?
Ak dajú naši chalani gól v prvej tretine, tak po tomto góle. Ak naši gól v prvej tretine nedajú, tak po prvej tretine.

Zapojte sa aj vy do tejto krásnej myšlienky a pomôžte nám pokriť celú ľadovú plochu sladkosťami :)