Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /www/f/a/u85913/public_html/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

Od štvrtka 26. júla do soboty 28. júla budú Nové Zámky žiť jarmokom, známym pod menom Porciunkula. Takisto ako pominulé roky, aj tento rok nás čaká bohatý program. Viac informácií na oficiálnej stránke mesta Nové Zámky.

Sobota ráno patrí už tradične súťaži vo varení guláša. Od skorého rána sa v Parku Antona Bernoláka rozložia kotle, kotliny, kotlíky. Svoje vlastné družstvo zaregistrovali do súťaže aj členovia fanklubu HC Nové Zámky.

PrihlaskaFanklubHCNZ Porciunkula

Súťaž začína v sobotu o 9:00. Každý fanklubák, kto má čas a chcel by pomôcť, prispieť dobrou náladou je vítaný. Latka je vysoko, minulý rok sme skončili na 2. mieste :)

V pondelok 20. Novembra 2017 sa konala celoslovenská akcia s názvom Slovensko - Bubnujeme, aby bolo deti lepšie počuť 2017!

V našom meste sa akcia konala v Jazdiarni a 4. ročníka bubnovania sa zúčastnil aj Fanklub HC Nové Zámky. Bielozelené farby reprezentovali naši výborní bubeníci a zároveň najmladší členovia fanklubu: Erik Pastorek a Jaro Valent.

SlovenskoBubnuje FanklubHCNoveZamky

V mene celého fanklubu ďakujeme za ukážkové reprezentovanie fanklubu.

Na priblíženie atmosféry fotka a video:

SlovenskoBubnuje NoveZamky

Klobásový festival patrí v našom meste medzi klasické spoločenské podujatia. Tento rok sa konal 13. ročník (27.-28.10). Tento ročník sprevádzalo typické jesenné počasie. Dážď ani vietor však atmosféru tohto podujatia nepokazil.
Po vzájomnej dohode medzi klubom a fanklubom sa zdrodila myšlienka vytvorenia spoločného družstva. Slovo dalo slovo a v sobotu sa v súťaži o najlepšiu klobásu predstavil aj zeleno-biely stánok.

Klobfest1

V príjemnej atmosfére, v ktorej nechýbali ani pesničky, chorály, pokriky známe z novozámockého zimáku sa spoločné družstvo umiestnilo na 3. mieste.

Klobfest2

Klobfest3

Premierová účasť Fanklubu HC Nové Zámky na Porciunkule sa vydarila. V peknom letnom počasí prispeli do súťaže nie len gulášom, ale aj pravou fanúšikovskou atmosférou.

Samotný deň nám priblíži predsedníčka fanklubu Kamča: "Prišli sme tam o siedmej ráno. Rozložili sme stánok a začali sme pripravovať jednotlivé suroviny. Popri pripravovaní, krájaní vecí na guláš sme uvarili aj kukuricu."

"A začalo sa variť. Celý deň bola v stánku super nálada. Spravili sme si aj zemiakové placky."

Spoločná fotka HC Nové Zámky a Fanlub HC Nové Zámky:

"O dvanástej sa brala vzorka guláša porote. Vyhlásenie výsledkov bolo pred treťou. Skončili sme v striebornom pásme, čiže druhý. Primátor Klein udelil aj cenu za náladu. Tú si podelili medzi sebou družstvá HC Nové Zámky, FKM Nové Zámky a my."

A na záver: "Ďakujem každému členovi, ktorý sa zúčastnil a pomohol s prípravami. Špeciálne poďakovanie patrí hlavnému kuchárovi - Zsoltimu Čulákovi".

Fotky fanklubákov s hokejistami:

Najbližší víkend budú Nové Zámky žiť jarmokom, známym pod menom Porciunkula. Program je bohatý, začína už vo štvrtok a končí v nedeľu. Viac informácií na oficiálnej stránke mesta Nové Zámky.

Sobota ráno patrí tradične vareniu guláša. Od skorého rána sa v Parku Antona Bernoláka rozložia kotle, kotliny, kotlíky. Vopred zaregistrované družstvá budú súťažiť v rôznych kategóriach. Na tomto ročníku sa zúčastní aj družstvo reprezentujúce Fanklub HC Nové Zámky.

gulas