Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentAllVideoSharePlayer has a deprecated constructor in /www/f/a/u85913/public_html/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 17

Od štvrtka 26. júla do soboty 28. júla budú Nové Zámky žiť jarmokom, známym pod menom Porciunkula. Takisto ako pominulé roky, aj tento rok nás čaká bohatý program. Viac informácií na oficiálnej stránke mesta Nové Zámky.

Sobota ráno patrí už tradične súťaži vo varení guláša. Od skorého rána sa v Parku Antona Bernoláka rozložia kotle, kotliny, kotlíky. Svoje vlastné družstvo zaregistrovali do súťaže aj členovia fanklubu HC Nové Zámky.

PrihlaskaFanklubHCNZ Porciunkula

Súťaž začína v sobotu o 9:00. Každý fanklubák, kto má čas a chcel by pomôcť, prispieť dobrou náladou je vítaný. Latka je vysoko, minulý rok sme skončili na 2. mieste :)