Deprecated: parse_str(): Calling parse_str() without the result argument is deprecated in /www/f/a/u85913/public_html/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 70

Krásnych 5 gólov, brankár Kováč s čistým kontom, slušne zaplnený štadión. V parádnej atmosfére porážka Popradu na nulu. Pod pánom trénerom Lubinom body utešene pribúdajú.

NZ PP 2

NZ PP 1

Autor fotiek: Pišta Mácsadi

V nedeľu cestujeme k majstrovi do Banskej Bystrice. Pripudne ďaľšie víťazstvo? Veríííme.

Detve sa vstup do Tipsportligovej sezóny nevydaril. Do druhej šestiny súťaže išli s 1 bodom - ktorý získali práve s Novými Zámkami.
V 11. kole sa predstavili na novozámockom zimáku opäť. Tak ako aj v prvom vzájomnom zápase, aj v tomto zostali všetky 3 body doma.

Do Nových Zámkov zavítali aj fanúšikovia hostí. V priateľskej atmosfére sa stretli aj s domácim fanklubom. Klobúk dole pred nimi a bodaj by bolo takýchto fanúšikov v každom fanklube čo najviac.

Medzi domáci fanklub prišli prvý krát aj dvaja zelenáči. Pôsobili aktívne celý zápas a aj vďaka nim žil štadión celý zápas. Zelenáči sa chystajú objavovať pravideľne a čoskoro sa predstavia aj na nejakom tom výjazde :) NZ Zelenaci

Zápasy medzi Novými Zámkami a Nitrou sa v minulej sezóne tešili veľkému diváckemu záujmu z oboch táborov. Na prvý vzájomný zápas v tejto sezóne sa očakávala aj početná skupina Nitranských fanúšikov.

Novozámocký fanklub si na tento zápas pripravil nové choreo, transparent veľkosti 10x10m (100 m2) !!!

NZ NR choreo

Na veľkú radosť domácich tribún sa zápas vyvíjal neočakávane ľahko v prospech novozámockých hokejistov. Na svetelnej tabuľi svietil ku koncu 2. tretiny stav 5:1.

Frustrácia hostí naplno zakvitla v 37. a 40. minúte - zámorskí hráči použili zámorské zbrane a na ľade sa zaiskrilo.
Keď hned v 1. minúte poslednej tretiny zvýšili domáci na 6:1, väčšina fanúšikov si spomenula na februárovi debakel 8:1. Žeby sa podarilo niečo podobné aj dnes?
Avšak Nitrania sa akoby zbavili kŕča, ožili a výsledok skorigovali na konečných 6:4.

Výhra domácich, celkovo 10 gólov, zaplnení štadión - skrátka všetko tak, ako má derby zápas vyzerať.

V ďaľšom kole nás čaká Zvolen. Kto može, v nedeľu do Zvolena ;)

Na novozámockom ľade sa predstavil v piatok aktuálny master - Banská Bystrica. Minulý rok o takomto istom čase hrali u nás Košice. Súčasťou oberačkových slávností je aj vláčik, ktorý robí okruhy po meste. Tak, ako aj minulý rok, aj tento rok sa podarilo vybaviť špeciálnu trasu / zastávku - zimný štadión.

V tomto zápase stál na domácej lavičke staronový tréner Ladislav Lubina, ktorý už po 4 kolách vystriedal Štefana Mikeša.
Vynikajúci zápas, so šťastným koncom pre Nové Zámky. Aktuálny majster odišiel len s jedným bodom, po tom, ako novozámčania vyhrali 3:2 po predĺžení.

Celý štadión, na čele s fanklubom vytváral peknú domácu atmosféru počas celého zápasu. O atmosfére sa zmienil na tlačovke po zápase aj tréner Lubina. Vyslovil obdiv novozámockým fanúšikom, že dokázali fanúšikovať celých 61 minút :)

V piatok nás doma čaká Dukla Trenčín, ktorá do aktuálneho ročníka vstúpila úspešne. Po 5 kolách je na prvom mieste.

V piatok všetci na zimák!!!

Detva má za sebou svoju domácu extraligovú premiéru. V kraji pod Poľanou to bola slávnosť ako sa patrí, krátky program pred úvodným vhadzovaním sa niesol v duchu folklórnych tradícií. Práve tým bola Detva (a jej okolie) preslávená. A od roku 2017 je súčasťou extraligového kolotoča.

Tak ako bolo avizované, v nedeľu poobede cestoval fanklub na svoj prvý výjazd v tejto sezóne. Na detvianskom štadióne vytvorili domáci svojim hráčom pravé domáce prostredie, ale hlas 80ky novozámčanov veru nezanikol.