Ako bolo avizované, stretnutie sa konalo v nedeľu 29.4. v pivárni Kelt. Popri bilancii sezóny 2017/2018 sa preberali zmeny personálne ako aj plány na sezónu nadchádzajúcu. O všetkom podstatnom sa dočítaš nižšie.

Vedenie fanklubu

Ruší sa predsednícky model (predseda, podpredsedovia). Tieto pozície nahrádzajú líder a hovorca.
Dozorná rada zostáva 5 členná, s jednou personálnou zmenou.

Novinky pre nadchádzajúcu sezónu

Členský poplatok sa znižuje z minuloročných 20 eur na 10 eur. V novej sezóne sa zmení aj domovský sektor fanklubu. Z doterajšieho sektora D sa presunie do sektoru A. Nový bude aj megafón a obnovou prejdu aj bubny. Jeden z najoblúbenejších pokrikov "Zelené srdce" bude mať aj rýchlejšiu hudobnú úpravu. Snáď sa podarí aj maskot - táto téma je nateraz otvorená.

Na záver

Fanklub ďakuje každému novozámockému fanúšikovi, ktorý sa aktívne podieľaľ na fanúšikovaní v ostatnej sezóne. Poďakovanie si zaslúžia aj fanklubáci, bez ktorých by organizované fanúšikovanie v Nových Zámkoch fungovalo asi ťažko. A to od predsedníčky, dozornú radu cez bubnistov až k spíkrom.

Veríme, že do novej sezóny pribudnú aj noví členovia, nové nápady a že od prvého zápasu začneme v skvelej atmosfére.