Mikulas2017 FanklubHCNoveZamky

Tak ako minulé sezóny, tak aj túto navštívti aj našu zelenú rodinu Mikuláš !

Na zápase proti Dukle Trenčín, ktorý sa odohrá v nedeľu 3.12. o 16:00 sa budú hádzať na ľad sladkosti. Preto chceme každého veľmi pekne poprosiť, aby na zápas priniesol nejakú malú sladkosť. Tieto sladkosti poputujú pre detičky, ktoré sú hospitalizované v nemocnici 💚.

Nie všetky sladkosti sú však vhodné na hodenie z tribúny na ľad. Poprosíme o dodržanie tohoto postupu:

Čo hodiť na ľad?
Sladkosti, ktoré sa nerozmrvia, nepodrvia alebo iným spôsobom nepoškodia. Príklad: gumové cukríky, perníky, ...

Čo na ľad nehádzať?
Čokolády, keksíky, ... Tento druh sladkostí budú zbierať po tribúnach členovia fanklubu, aby sa k detičkám dostali nepoškodené.

Kedy hodiť sladkosti na ľad?
Ak dajú naši chalani gól v prvej tretine, tak po tomto góle. Ak naši gól v prvej tretine nedajú, tak po prvej tretine.

Zapojte sa aj vy do tejto krásnej myšlienky a pomôžte nám pokriť celú ľadovú plochu sladkosťami :)